Δημοσιεύθηκε την

Ερωτηματολόγιο για σχέση σχολείου-οικογένειας (αφορά γονείς και κηδεμόνες των μαθητών του σχολείου)

Αγαπητέ γονέα,

στα πλαίσια της εσωτερικής αξιολόγησης της σχολικής μονάδας σχολικού έτους 2023-2024, θα θέλαμε να αφιερώσετε λίγο χρόνο για την συμπλήρωση ενός σύντομου ερωτηματολογίου που αφορά τη συνεργασία σχολείου-οικογένειας. Στόχος του είναι να αναδειχθούν στάσεις και απόψεις που αφορούν αυτή τη συνεργασία.

Η συμπλήρωση του ερωτηματολογίου δεν απαιτεί την καταχώρηση προσωπικών στοιχείων, έτσι ώστε να εξασφαλίζεται η ανωνυμία των συμμετεχόντων.

Θα παρακαλούσαμε ο κηδεμόνας να απαντήσει μόνο μια φορά. Η καταληκτική ημερομηνία για την απάντηση του ερωτηματολογίου είναι η 20η Δεκεμβρίου 2023, ημέρα Τετάρτη.

Τα αποτελέσματα της διερευνητικής αυτής εργασίας θα καταγραφούν σε γραφήματα και θα αναρτηθούν στην ιστοσελίδα του σχολείου μας.

Πατήστε στον σύνδεσμο για να απαντήσετε το ερωτηματολόγιο.

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για τη συμμετοχή σας